Лабіопластика

ЛАБІОПЛАСТИКА

Лабіопластика

Пластика статевих губ (лабіопластика): що це таке, показання до операції, поради та рекомендації

Що таке лабіопластика?

Лабіопластика, відома як пластика статевих губ, є однією з процедур естетичної гінекології, яка спрямована на корекцію зовнішнього вигляду жіночих статевих органів.

Функціональні відмінності між видами статевих губ

Статеві губи поділяються на малі (внутрішні) та великі (зовнішні), при цьому малі губи зазвичай вкриті слизовою оболонкою, а великі — шкірою. Їх розмір і форма є індивідуальними і можуть змінюватися з віком, зміною ваги та в залежності від способу життя (в тому числі інтимного).

Навіщо потрібна лабіопластика?

Лабіопластика може бути проведена з метою покращення зовнішнього вигляду вульви, а також для усунення дискомфорту, що може виникати зокрема внаслідок гіпертрофії (збільшення) губ.

Процедура лабіопластики

Операція може бути виконана різними методами, включаючи класичну та лазерну лабіопластику. Після операції потрібен час для повного відновлення.

Під час реабілітації необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря для закріплення наслідків хірургічного втручання та запобігання виникненню ускладнень.

Лабіопластика після пологів – чи потрібне хірургічне втручання?

Після пологів, жінки часто звертають увагу на зміни у своєму тілі, включаючи інтимні ділянки. Після вагітності та пологів статеві губи можуть зазнати змін у розмірі, формі та текстурі через розтягнення тканин та формування рубців.

У деяких випадках, лабіопластика після пологів може бути варіантом для жінок, які бажають відновити або поліпшити зовнішній вигляд своїх статевих губ та відчути більшу впевненість у собі.

Відновлення після лабіопластики

Інтимні пластичні операції над статевими губами можуть бути поєднані з різноманітними процедурами в галузі естетичної гінекології, такими як аугментація клітора та точки G.

Після проведеної лабіопластики не залишається слідів втручання або будь-яких помітних шрамів, що дозволяє досягти бажаного зовнішнього вигляду без помітних слідів операції.

Внаслідок операції зазвичай комплексно покращується жіноче здоров’я: зникають дискомфорт та біль, що могли виникати через гіпертрофію статевих губ, підвищується лібідо та впевненість в собі.

Повна реабілітація зазвичай триває декілька тижнів, під час яких необхідно обмежити фізичну активність та дотримуватися спеціальних рекомендацій щодо догляду.

Де зробити операцію?

Зробити лабіопластику в Україні можна у Лікувально-діагностичному центрі «Анелі», що знаходиться у Полтавській області, у місті Миргород. ЛДЦ «Анелі» – національний лідер сучасної естетичної та лікувальної гінекології.

В ЛДЦ «Анелі» подібні операції проводить акушер-гінеколог вищої категорії Афанасьєва Олена Євгеніївна – директор та головний лікар клініки. На її рахунку тисячі операцій та задоволених пацієнток, які мають змогу жити щасливе та повноцінне життя після лікування в нашій клініці.